Allan Österlind Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALLAN ÖSTERLIND (1855-1938): Kustbild, signerad Allan Österlind, olja på duk, ca 64x44 cm,
Läs mer
567058
2018-09-23