Vas Venini Murano

Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano
Vas Venini Murano

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VENINI, vas, glas, Italien, 1900-talets mitt, rökfärgat underfång, etikettmärkt "Venini Murano", höjd ca 11 cm

Mynningen med smärre repor

567063

2018-09-19