Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VENINI, vas, glas, Italien, 1900-talets mitt, rökfärgat underfång, etikettmärkt "Venini Murano", höjd ca 11 cm
Mynningen med smärre repor
567063
2018-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här