Matgafflar och knivar silver
Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
MATGAFFLAR, 4 st, modell gammal fransk, MATKNIVAR, 3 st, modell Olga, silver, stämplade Zethelius resp G Möllenborg Feron, 1800-talets första hälft, längd 20-25,5 cm
Gafflar med vapendekor, knivar med senare stålblad
567065
2018-09-01