Matgafflar och knivar silver

Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver
Matgafflar och knivar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

MATGAFFLAR, 4 st, modell gammal fransk, MATKNIVAR, 3 st, modell Olga, silver, stämplade Zethelius resp G Möllenborg Feron, 1800-talets första hälft, längd 20-25,5 cm

Gafflar med vapendekor, knivar med senare stålblad

567065

2018-09-01