Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISS ERIKSSON (1919-2000): Vertikal gestalt, monogramsignerad LE, numrerad EA I/II, svartpatinerad brons, gjutarstämpel E. Godard Fond., höjd ca 12,5 cm
567070
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här