Liss Eriksson skulptur Tredimensionellt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Vertikal gestalt, monogramsignerad LE, numrerad EA I/II, svartpatinerad brons, gjutarstämpel E. Godard Fond., höjd ca 12,5 cm

567070

2018-11-04