Boksnurra
2018-09-01
567071
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKSNURRA, 1900-talets slut, betsad bok, höjd 73, 50x50 cm
Bruksslitage, mindre repor