Liss Eriksson skulptur brons Tredimensionellt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Mor med barn, skulptur, förgylld brons, XIII/XXX, monogramsignerad LS, gjutarstämplad för Herman Bergman, höjd ca 9,5 cm

567072

2018-11-04