Einar Jolin Rådjur Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjur, signerad samt daterad Jolin 1973, olja på duk, ca 46x55 cm,
Läs mer
567077
2018-09-23