Satsbord 3 delar

Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar
Satsbord 3 delar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, betsat trä, med avsmalnande, räfflade ben och dekor i mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 46-52, 40-60 x 37-40 cm,

Bruksslitage, märken/repor

567079

2018-09-01