Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, gustaviansk stil, betsat trä, med avsmalnande, räfflade ben och dekor i mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 46-52, 40-60 x 37-40 cm,
Bruksslitage, märken/repor
567079
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här