Berndt Wennström Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Tidningsläsaren", signerad och daterad B.Wennström 86, olja på duk, ca 61x50 cm,
Läs mer
567083
2018-09-23