Berndt Wennström Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Tidningsläsaren", signerad och daterad B.Wennström 86, olja på duk, ca 61x50 cm,

Läs mer

567083

2018-09-23