Fåtölj Duxello
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
DUX, fåtölj, "Duxello", Bra Bohag-serien, 1950/60-tal, stomme i bok, klädsel i beige strukturvävd textil, skyltmärkt, sitthöjd ca 33 cm
Bruksslitage, stomme något lös och behöver skruvas till
567089
2018-09-01