Fåtölj Duxello

Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello
Fåtölj Duxello

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

DUX, fåtölj, "Duxello", Bra Bohag-serien, 1950/60-tal, stomme i bok, klädsel i beige strukturvävd textil, skyltmärkt, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage, stomme något lös och behöver skruvas till

567089

2018-09-01