Nattduksbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, rokokostil, vitmålade, dörr med bakomliggande hyllplan, 1900-talets första hälft, höjd ca 55, 43x35 cm

Slitage, märken, fläckar, repor och senare bemålning

567091

2018-09-01