Skänk 1900-talets andra hälft

Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft
Skänk 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1900-talets andra hälft, fanérad i betsad mahogny, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, med fleuroner i mässing samt räfflad dekor, höjd ca 115, 164x48 cm

Bruksslitage, märken, fläckar, repor

567096

2018-09-01