Skänk 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1900-talets andra hälft, fanérad i betsad mahogny, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, med fleuroner i mässing samt räfflad dekor, höjd ca 115, 164x48 cm
Bruksslitage, märken, fläckar, repor
567096
2018-09-01