Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, G&T (Glas & Trä, Hovmantorp), 1900-talets mitt, etikettmärkt, ca 124x66 cm
Bruksslitage
567100
2018-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här