Spegel Glas & Trä

Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä
Spegel Glas & Trä

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, G&T (Glas & Trä, Hovmantorp), 1900-talets mitt, etikettmärkt, ca 124x66 cm

Bruksslitage

567100

2018-09-01