Oscar Björck Sjöman Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Sjöman, signerad O.Björck, akvarell/blyerts, ca 20x14 cm,
Läs mer
567106
2018-09-23