Oscar Björck Sjöman Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OSCAR BJÖRCK (1860-1929): Sjöman, signerad O.Björck, akvarell/blyerts, ca 20x14 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

567106

2018-09-23