Heurlin Stockholm Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHAN HEURLIN (1893-1951): Från Stockholms utkanter, signerad Joh.Herulin, olja på duk, ca 14x22 cm,
Läs mer
Kuntoraportti
567109
Päivämäärä:
2018-09-23