Oskar Bergman akvarell Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Höstlandskap, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, ca 17x25 cm,
Läs mer
567115
2018-09-23