Oskar Bergman akvarell Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Höstlandskap, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, ca 17x25 cm,

Läs mer

567115

2018-09-23