Ottavio Missoni komposition

Ottavio Missoni komposition
Ottavio Missoni komposition
Ottavio Missoni komposition
Ottavio Missoni komposition

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTAVIO MISSONI (Italien, född 1921): Komposition, signerad och daterad Missoni 83, textil på plexiglas, numrerad 8/25, 62x63 cm

567125

2018-09-01