Sven Ljungberg Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

SVEN LJUNGBERG (1913-2010): "Vintergata",
signerad Sven Ljungberg, 1948, olja på duk, ca 38x51 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning 85

Krackeleringar

567144

2018-09-23