Sven Ljungberg Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
37 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
SVEN LJUNGBERG (1913-2010): "Vintergata",
signerad Sven Ljungberg, 1948, olja på duk, ca 38x51 cm,
Läs mer
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, utställning 85
Krackeleringar
567144
2018-09-23