Harald Wiberg Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): (2) Landskap med räv samt skiss (Räv och utter), signerad Haralde Wiberg, akvarell samt blyertsteckning, ca 12,5x13 cm,
Läs mer
1 med fläck
567147
2018-09-23