Harald Wiberg Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): (2) Landskap med räv samt skiss (Räv och utter), signerad Haralde Wiberg, akvarell samt blyertsteckning, ca 12,5x13 cm,

Läs mer

1 med fläck

567147

2018-09-23