Gösta Nordblad Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Sittande dam, signerad och daterad Nordblad 25, olja/blandteknik, ca 26x18 cm,

Läs mer

567148

2018-09-23