Gösta Nordblad Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖSTA NORDBLAD (1897-1940): Sittande dam, signerad och daterad Nordblad 25, olja/blandteknik, ca 26x18 cm,
Läs mer
567148
2018-09-23