Bokskåp nyrokoko
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerad med valnöt och valnötsrot, tvådelat, underskåp med hyllor och två lådor, rikt skuret krön, höjd ca 229, 93x45 cm, nyckel finns
Slitage, fläckar, lagat krön
567158
2018-09-03