Bokskåp nyrokoko

Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko
Bokskåp nyrokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerad med valnöt och valnötsrot, tvådelat, underskåp med hyllor och två lådor, rikt skuret krön, höjd ca 229, 93x45 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, lagat krön

567158

2018-09-03