Sköljskålar sterlingsilver

Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver
Sköljskålar sterlingsilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÖLJSKÅLAR, 1 par, sterlingsilver, hamrad yta, stämplade CSC&Co Birmingham 1911, höjd 5, diameter 12,5 cm, vikt 175 g

Spår av invändig förgyllning

567161

2018-09-01