Evert Lundquist Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Akt, signerad EL samt signerad på baksidan Evert Lundquist, olja på duk fäst på papp, ca 16x17 cm,
Läs mer
567162
2018-09-23