Evert Lundquist Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Akt, signerad EL samt signerad på baksidan Evert Lundquist, olja på duk fäst på papp, ca 16x17 cm,

Läs mer

567162

2018-09-23