Gunnar Torhamn Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): "Skeppsbron", signerad G Torhamn, olja på pannå, ca 41x64 cm,
Läs mer
567165
2018-09-23