Skänk nyrenässans

Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans
Skänk nyrenässans

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, vittmålad, två lådor, bakomliggande hyllinredning samt uppsats, höjd ca 163, 98x41 cm, nyckel finns

Slitage, färgborfall

567167

2018-09-03