Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, vittmålad, två lådor, bakomliggande hyllinredning samt uppsats, höjd ca 163, 98x41 cm, nyckel finns
Slitage, färgborfall
567167
2018-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här