Vattentunna

Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna
Vattentunna

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, på träställning, sekelskifte 1900, sidor med handtag, draghandtag i mässing, höjd inkl träsockel ca 68 cm

Slitage, bucklor, fläckar, senare bemålning på ställningen

567173

2018-09-03