Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
BARNVAGN, 1800-talets slut, rotting och smide, vitmålad, klädd i grön vaxad duk, längd ca 125 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Slitage, färgbortfall, sufflett saknas
567178
2018-09-02