Kaffekoppar Ryssland

Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland
Kaffekoppar Ryssland

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFEKOPPAR med fat, 11 st., porslin, Kuznetsov, 1900-talets början, höjd inkl. fat 6,5 cm

Slitage, en kopp med spricka

567196

2018-09-03