Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv från Wien, akvarell, monogramsignerad R. ALT, mått ca 12x18 cm

567225

2018-09-01