Jan Bocan, fåtöljer 1 par, 1972
Klubbat för:
15 000 SEK
10 000 SEK
JAN BOCAN, fåtöljer, 1 par, formgivna för den Tjeckoslovakiska ambassaden i Stockholm 1972, karmarna i valnöt, sits och rygg i violett tyg, höjd 75 cm
PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambassaden Stockholm
bruksslitage
567228
2018-09-24