Jan Bocan, fåtöljer 1 par, 1972

Klubbat för:

15 000 SEK

10 000 SEK

JAN BOCAN, fåtöljer, 1 par, formgivna för den Tjeckoslovakiska ambassaden i Stockholm 1972, karmarna i valnöt, sits och rygg i violett tyg, höjd 75 cm

PROVENIENS
Tjeckoslovakiska ambassaden Stockholm

bruksslitage

567228

2018-09-24