Børge Mogensen fåtöljer modellnr. 2207
Closed
2018-09-01
567232
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
BØRGE MOGENSEN, skrivbord, teak, 1960-tal, 5 lådor i sarg, höjd ca 73, 143x72 cm
Bruksslitage