Børge Mogensen fåtöljer modellnr. 2207

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, skrivbord, teak, 1960-tal, 5 lådor i sarg, höjd ca 73, 143x72 cm

Bruksslitage

567232

2018-09-01