Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Berlin", dagbädd, brännstämplad samt daterad 1968, modellen formgiven 1957, höjd ca 43-49, 201x103 cm
Bruksspår
567247
2018-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här