Soffa tidigt 1900-tal
2018-09-01
567251
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, blandstil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med monogram på ryggstödet, målad och med förgyllda detaljer, stoppad textil klädsel, längd ca 190 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage