Collier, armband, örhängen samt ring med granater
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
COLLIER, ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, samt RING, med fasettslipade granater, collier, armband samt örhängen, med skruvstift, i förgyllt silver, ej stämplade, ring, 18k guld med svensk importstämpel samt inskription, ringstorlek 18.25, collierslängd ca 44 cm, armbandslängd ca 19 cm, örhängenshöjd ca 3 cm, vikt av collier, armband samt örhängen ca 49 g, vikt av ringen ca 4.8 g
Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning
567258
2018-09-01