Per Julius Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER JULIUS (född 1952): Landskap i aftonrodnad, signerad P. Julius, olja på duk, ca 38x50 cm,
Läs mer
567266
2018-09-23