Per Julius Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER JULIUS (född 1952): Landskap i aftonrodnad, signerad P. Julius, olja på duk, ca 38x50 cm,

Läs mer

567266

2018-09-23