Gustav Rudberg oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Fruktskålen, signerad Rudberg, olja på duk, ca 44x31 cm,

Läs mer

567272

2018-09-23