Industrilampor
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INDUSTRILAMPOR, 2 st, 1900-tal, vägghängda, 1 av Asea, bemålat plåt och förkromad metall, justerbara höjd, längsta ca 100 cm
Slitage, röstig, ställvis förlust av färg, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funtionen
567278
2018-09-02