Nisse Zetterberg oljemålning Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Ankrad kutter", monogramsignerad, 1950, olja på pannå, ca 33x41 cm,

Läs mer

567279

2018-09-23