Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Hökuggla, signerad och daterad L Sand -86, olja på duk, ca 86x54 cm

Färgbortfall

567299

2018-09-02