Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SNUSDOSA, LUKTDOSA, 2 dlr., silver, 1800-tal, ciselerad dekor, invändigt förgyllda, längd ca 4-8 cm, vikt ca 89 g
Slitage, gravyr
567300
2018-09-19