Snusdosa och luktdosa silver

Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver
Snusdosa och luktdosa silver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

SNUSDOSA, LUKTDOSA, 2 dlr., silver, 1800-tal, ciselerad dekor, invändigt förgyllda, längd ca 4-8 cm, vikt ca 89 g

Slitage, gravyr

567300

2018-09-19