Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIC BJÖRKMAN, bägare, silver, rak form, vikt mynning, invändigt förgylld, höjd 8 cm, vikt 124 cm
Liv med monogram, båtten med mindre bucklor
567302
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här