Eric Björkman bägare silver

Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver
Eric Björkman bägare silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIC BJÖRKMAN, bägare, silver, rak form, vikt mynning, invändigt förgylld, höjd 8 cm, vikt 124 cm

Liv med monogram, båtten med mindre bucklor

567302

2018-09-02