Konsolbord med marmorskiva svensk empire
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets början, svensk empire, bronserad och förgylld dekor, fotavslutning i form av lejontass, skiva av marmor, höjd ca 86 cm
Slitage, renoverat, senare bemålad, skiva med lagning och mindre spricka
567306
2018-09-02