Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SAMUEL SEVON, bägare med lock, silver, stämplad Raumo Finland 1850, höjd 6,5 cm
Bucklor, lock med monogram, spår av invändig förgyllning
567323
2018-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här